ILIJAŠSPORTVIJESTI

Brilijantna pobjeda juniora KK “Mladost” Ilijaš

Juniorska košarkaška utakmica odigrana je  u  Sportskoj dvorani  Ilijaš. Utakmica je počela  u 10,00 sati i završena je brilijantnom pobjedom ilijaških košarkaša.

KK MLADOST ILIJAŠ

„Ovo je nastavak drugog dijela polusezone 2019/2020. Prva utakmica je odigrana između košarkaša Mladosti i Bošnjaka iz Hadžića. Rutinski su u drugom poluvremenu naši košarkaši priveli utakmicu kraju i stvorili izuzetnu nedostižnu prednost. Utakmica je završena rezultatom 72:50 u korist KK „Mladost“ Ilijaš. Ono što je najbitnije jeste to da je trener Herco dao priliku kako starijim tako i mlađim igračima. Na naše zadovoljstvo igrali su svi košarkaši koji su se pripremili za današnju utakmicu“, kazao je Jašarević.

KK BOŠNJAK HADŽIĆI

U nastavku sezone košarkaše Mladosti očekuju utakmice  juniorske, kadetske i mini basket lige gdje se bore za Play off.