BIH

Oglas za posao PROVIS GRAPHIC D.O.O VISOKO

PROVIS GRAPHIC D.O.O VISOKO

Raspisuje  II K O N K U R S  za posao, na  radno mjesto  GRAFIČARA

GRAFIČAR / GRAFIČKI TEHNIČAR

 Zaduženja i odgovornosti koja se očekuju

  • Osobe koje se bave ovim zanimanjem, osim dobro razvijene psihomotorike, trebaju imati dobar vid na blizinu, moraju dobro poznavati boje I njihove nijanse, te različite oblike.
  • Potrebna je sposobnost brzog uočavanja i dobra ručna spretnost, spretnost prstiju, te dobra koncentracija.
  • Od grafičara se očekuje I odgovarajuća kulturna razina.
  • Kod grafičara koji vode i nadziru grafiku poželjne su organizacijske sposobnosti, te dobro komuniciranje sa ljudima.
  • Važna očekivanja su fleksibilnost i odlazak na teren radi montaže, mjerenja ili fotografisanja, te snalažljivost u različitim terenskim uslovima.

 Radni uslovi

 Rad u grafičkoj industriji organizovan je nekadai serijski, a po potrebi i u smjenama.

  • Mjere zaštite na radu u odjelu za grafiku moraju se strogo poštovati!

 Opis poslova

 Grafičar je dužan da organizuje pojedine faze tehnološkog procesa u grafičkoj doradi,

  • Vodi i nadgleda pojedine faze tehnološkog procesa, prati I izvršava radne naloge, poštuje rokove, te kvalitetu i količinu proizvedenog,
  • Po potrebi obavlja korekciju u toku rada,
  • Pravi idejna rješenja i pripremu za štampu: billboarda, autografike,, bannera, te pripremu za velike formate i sl.
  • Poznavanje rada na printerima i katerima velikog formata.

Potrebna znanja

  • Min. 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima,
  • Sistematičnost u radu,
  • Kreativnost I timski rad,
  • Izražene organizacijske i komunikacijske vještine,
  • Predanost, brzina, preciznost, dosljednost u radu,
  • Sposobnost rada pod pritiskom I poštovanje kratkih rokova,
  • Obavezno poznavanje rada na računaru u programima: Photoshop, CorelDraw I sl.
  • Vozačka dozvola B kategorije,
  • Profesionalnost i saradnički odnos prema kolegama i poslovnim partnerima.

Kvalifikacije ( SSS/VSŠ/BSc/BSc Arr/VSS/MA )

  • Minimalno srednja stručna sprema ( IV stepen ).
  • Poželjni grafiči tehničari,
  • Grafički inženjeri, te
  • Ostali sa dobrom iskustvom u struci.

Firma Provis Graphic d.o.o Visoko postoji od 1997.g. Proizvodi svijetleće reklame sa odličnim referencama. 80% svojih proizvoda izvozi u zemlje Zapadne Evrope i USA.

U stabilnoj i perspektivnoj firmi Provis imate mogućnost stalnog zaposljenja, napredovanja, sticanja novih znanja, stimulativna primanja uz sistem nagrađivanja po učinku. Svojim uposlenicima nudimo učestvovanje na najizazovnijim projektima u svijetlećim reklamama sa vodećim svjetskim brendovima. Najbolje stručne edukacije, razvoj i znanja u oblasti svjetlećih reklama. Prijateljsko okruženje, uvažavanje i poštovanje, te zajedničko druženje.

K O N K U R S je otvoren do popunjenja radnog mjesta. Prijave možete uzeti na info pultu firme Provis u Čekrekčijama, svakim danom od 7:00 – 15:30h, osim vikenda, te iste dostaviti lično na istu adresu ili putem maila adisa.smajlovic@provis.ba. Kontakt: 032/460-512

Povezane objave

Back to top button