ILIJAŠVIJESTI

Oglas za posao: Potreban majstor za rad u sektoru za proizvodnju metalne galanterije i kovanih ograda

Lišćevica-Promet d.o.o. Ilijaš objavljuje oglas za prijem radnika na poziciju:

Majstor za rad u sektoru za proizvodnju metalne galanterije i kovanih ograda – 2 izvršioca

Za pojačanje našeg sektora za proizvodnju metalne galanterije i kovanih ograda tima tražimo BRAVARE na proizvodnji metalne galanterije, obradi i ugradnji inox bravarije i kovanih ograda.

Uslovi:

  • Poznavanje rada na CO2 aparatu.
  • Poželjno poznavanje rada sa INOX materijalima i montaži ograda.
  • Opšti uslovi koji moraju biti ispunjeni u skladu sa odredbama Zakona o radu.
Opis posla:
  • bravarski poslovi na izradi metalne galanterije, inox i kovanih ograda u našem proizvodno-kovačkom centru u Podlugovima,
  • realizacija planova prodaje,
  • jačanje brenda.
Nudimo:
  • adekvatno nagrađivanje rada i rezultata,
  • napredovanje u firmi,
  • stalni radni odnos.
Za više informacija i prijavu na oglas izvršiti direktno na broj telefona: +387 61 409 965.
Trajanje oglasa: do popune radnih mjesta.
Lišćevica-Promet

Povezane objave

Back to top button