SPORT

Član KK “Rašid Buća” Veldin Žero treće mjesto i bronzana medalja na Balkanskom prvenstvu u karateu

Sjajne vijesti sa 25. Balkanskog prvenstva u karateu za djecu koje se održava u Poreču/Hrvatska.
Član KK “Rašid Buća” Veldin Žero je u kategoriji borbe dječaci 2011.g. -30.kg. osvojio treće mjesto i BRONZANU BALKANSKU MEDALJU.

-Tako su naši takmičari završili svoj nastup na Balkanskom karate prvenestvu više nego uspješno i u Ilijaš donose dvije Balkanske medalje. Prvog dana takmičenja TAJRA AHMETOVIĆ je osvojila ZLATO (1.mjesto) i postala PRVAK BALKANA u kategoriji borbe djevoljčice 2010.g. -32.kg, a njenim stopama je krenuo i VELDIN ŽERO koji je danas (treći dan) osvoio BRONZU (3.mjesto) na 25. BALKANSKOM KARATE PRVENSTVU ZA DJECU. Pored selektora Reprezentacije BiH uz takmičare Karate kluba “Rašid Buća” – Ilijaš je bio naš trener Raif Buća.Čestitamo roditeljima tajre i veldina, njihovim trenerima i selektorima BiH na ovom rezultatu, navode iz KK “Rašid Buća” Ilijaš.

Upis novih članova

Ovom prilikom Vas pozivamo ukoliko imate i Vi u svojoj kući mališane od 4+ godina da ih dovedete na naše treninge da treniraju kod šampiona i sa šampionima, jer nikad se ne zna možda su baš oni naši novi prvaci i reprezentativci.