VIJESTI

Nova pobjeda košarkaša Mladosti nad ekipom KK Bosna

U okviru 13. kola A2 razvojne lige, ekipa Ibrahima Jašarevića ostvarila je bitnu pobjednu na KK Bosna rezultatom 93:67.U jednoj energičnoj i interesantnoj utakmici, momci iz KK Mladost  držali su  vodstvo i povećavali prednost kroz četvrtine, da bi na kraju utakmice i slavili pobjedu.

S ovom pobjedom KK Mladost  nalazi se  na omjeru od 11-2 i sa devetom pobjedom zaredom i dalje su neporaženi na domaćem terenu.

Strijelci za ekipu Mladosti su: Likić E. 31, Bučuk E. 20, Kovačević 12p, Avdukić 11p, Likić Dž. 5p, Karić 4p, Likić K. 3p, Abdukić 3p, Hrvat 2p, Smailbegović 2p.

Na poluvremenu, najmlađi članovi košarkaškog kluba Breze i Ilijaša odigrali su revijalnu minibasket utakmicu, te bili propraćeni aplauzom i podrškom publike.

U sljedećem kolu KK Mladost gostuje ekipi KK Lokomotiva 05 iz Mostara.