BIHVIJESTI

Odigran Međunarodni stonoteniski turnir u Banja Luci – Ilijašani ostvarili zapažene rezultate

Proteklog vikenda STK ” Borac ” iz Banja Luke bio je domaćin velikog međunarodnog turnira u stonom tenisu uz učešće preko 400 takmičarki i tamičara.

Naš najbolji igrač Hamza Kamenjaš je ostvario izvanredan rezultat osvojivši 3. mjesto  u veoma jakoj konkurenciji u kategoriji seniora , izgubivši finale od banjalučanina Nikole Mihailovića koji nastupa u Premijer ligi Srbije  koji je na kraju osvojio turnir pobjedivši u finalu Edina Gutića iz Tuzle.

Također ilijašanka Harisa Mešetović koja nastupa za STK “Spin 2012” iz Sarajeva je imala zapažen nastup osvojivši 1. mjesto u kategoriji seniorki porazivši u finalu Mariju Gnjatić iz Prijedora dok su 3. mjesto podjelile Sara Hamzakadić iz Bugojna i Emina Cerić iz Sarajeva.