ILIJAŠ

Odigran međunarodni turnir -stonoteniseri iz Ilijaša Harisa i Hamza potvrdili svoj kvalitet

Proteklog vikenda u organizaciji STK ” Mladost ” Zenica u Sportskoj areni “Husein Smajilović “odigran je međunarodni turnir u stonom tenisu ” Zenica Open 2022 “.

Na turniru je u šest  kategorija učestovalo 270 takmičara i takmičarki iz BiH, Švedske, Crne Gore, Srbije i Hrvatske.

U kategoriji seniorki naša Harisa Mešetović je dominatno osvojila prvo mjesto i zlatnu medalju pobjedivši u finalu Džanu Biogradilić sa 3:1, treće mjesto su podijelile Ema Lovrić i Marija Gnjatić.

Također naš Hamza Kamenjaš je odigrao odličan turnir osvojivši treće mjesto.  Prvo mjesto je osvojio Luka Mihailović pobjediši u finalu domaćeg igrača Edina Konjića.

Harisa i Hamza su pokazali odličnu formu pred početak takmičenja u Premier ligi BiH za muškarce i žene koja počinju 8.10.2022 godine, saopćeno je iz STK “Hašim Spahić” Ilijaš.