SPORTUncategorized

Poklon navijačima-nove pobjede OK Ilijaš

Ove hladne subote, srca brojnih fanova odbojke zagrijali su ilijaški odbojkaši i odbojkašice priredivši još jedan praznik i atraktivnu pobjedničku predstavu u Sportskoj dvorani Ilijaš.

Nakon što su djevojke pobjedile protivnice iz Sarajeva, ekipu Alipašino Polje maksimalnim rezultatom 3:0, muška ekipa imala je malo teži zadatak protiv OK “Krivaja” iz Zavidovića. Nakon što smo poveli i dobili prvi set, došlo je do izjednačenja 1:1, u trećem setu ponovo vodimo 2:1, ali je sljedeći set bio vrlo neizvjestan i do samog njegovog kraja igralo se vrlo izjednačeno i napeto, ali protivnicima je izmaklo izjednačenje i Ilijaš je odnio zasluženu pobjedu od 3:1.

Čestitamo našim odbojkašima i odbojkašicama i želimo puno uspjeha i u sljedećim kolima Superlige FBiH.