Požar u područnoj školi Gajevi

Jučer  je  u poslijepodnevnim satima došlo je do požara u potkrovlju  područne  škole Gajevi. Odmah po dolasku na lice mjesta pripadnici VD Vogošća i PVJKUCZ pristupaju gašenju požara gdje brzom intervencijom i zajedničkim snagama požar presijecaju i stavljaju pod kontrolu sprečavajući dalje sirenje i nastajanje veće materijalne štete.

Kako je za Radio Ilijaš kazala direktorica OŠ „Srednje“ Dženita Čehajić -Kulo brzom intervencijom Vatrogasne jedinice Vogošća požar je brzo lokalizovan.

Direktorica je izrazila zahvalnost Vatrogascima, pripadnicima Policijske stanice i predstavnicima Elekrodistribucije koji su dali nesebičan doprinos u  ovoj situaciji, kako bi se spriječile veće posljedice.

Prethodni članakJAVNI OGLAS za prijem radnika na neodređeno vrijeme u JU “Kulturno-sportski centar i Radio Ilijaš” na poziciji: Stručni savjetnik za marketinške poslove, projekte i organizaciju
Naredni članakNajava 43. sjednice Općinskog vijeća Ilijaš