Završeno stonotenisko kadetsko prvenstvo: Dora Ćosić i Toni Ramljak državni prvaci

Završeno je prvenstvo BiH za kadete i kadetkinje održano ovog vikenda u Sportskoj dvorani Ilijaš čiji je organizator STK “Hašim Spahić”.

Ovo prvenstvo će biti zapamćeno  kao potop favorita. Naime favoriti turnira u muškoj kategoriji Marko Šimunović i Hamza Kamenjaš nisu došli do finala,  dok u ženskoj konkurenciji Harisa Mešetović, također, nije došla do finala. Ovo prvenstvo su obilježili Dora Ćosić iz Viteza i Toni Ramljak iz Sarajeva koji postali prvaci države iako su još uvijek mlađa kadetkinja i mlađi kadet, kazao je predsjednik STK “Hašim Spahić” Ilijaš Senad Čustović.

U aprilu, odnosno 07.04. 2018. godine u organizaciji ilijaškog stonoteniskog kluba  održat će se Treći  međunarodni memorijalni turniru “Fikret Fazlić- Fikro” posvećen velikom treneru Fikretu Fazliću . 

Rezultati prvenstva

Kadeti pojedinačno:

  1. Ramljak Toni ( STK “Aladža” ,Sarajevo )
  2. Pandurević Vladimir ( STK “Banja Luka”, Banja Luka )
  3. Šimunović Marko ( STK “Mostar”, Mostar )
  4. Kmetaš Senad ( STK “Bugojno”, Bugojno )

Kadetkinje pojedinačno:

  1. Ćosić Dora ( STK “CM” ,Vitez )
  2. Gnjatić Marija ( STK “Prijedor”, Prijedor )
  3. Mešetović Harisa  ( STK “Hašim Spahić”, Ilijaš )
  4. Biogradlić Džana ( STK “Spin 2012”, Sarajevo )

Kadeti dubl:

  1. Šimunović Marko ( STK “Mostar”, Mostar ) / Kamenjaš Hamza ( STK “Hašim Spahić”, Ilijaš )
  2. Pandurević Vladimir ( STK “Banja Luka”, Banja Luka ) / Ramljak Toni ( STK “Aladža” ,Sarajevo )
  3. Kmetaš Senad ( STK “Bugojno”, Bugojno ) / Forić Miralem ( STK “Bugojno”, Bugojno )
  4. Pejić Dario ( STK “Borac”, Banja Luka) / Zijadić Benjamin ( STK “Stens”, Sarajevo)

Kadetkinje dubl:

  1. Ćosić Dora ( STK “CM” ,Vitez ) / Biogradlić Džana ( STK “Spin 2012”, Sarajevo)
  2. Mešetović Harisa  ( STK “Hašim Spahić”, Ilijaš )  /  Gnjatić Marija ( STK “Prijedor”, Prijedor )
  3. Hamzakadić Sara ( STK “Bugojno”, Bugojno ) / Mešan Merjem ( STK “Bugojno”, Bugojno )
  4. Biogradlić Selma ( STK “Spin 2012”, Sarajevo )  / Suljić Iman ( STK “Spin 2012”, Sarajevo )

Mix dubl:

  1. Šimunović Marko ( STK “Mostar”, Mostar )  /  Gnjatić Marija ( STK “Prijedor”, Prijedor )
  2. Ramljak Toni ( STK “Aladža” ,Sarajevo ) /  Biogradlić Džana ( STK “Spin 2012”, Sarajevo)
  3. Kamenjaš Hamza ( STK “Hašim Spahić”, Ilijaš )  / Mešetović Harisa  ( STK “Hašim Spahić”, Ilijaš )
  4. Pandurević Vladimir ( STK “Banja Luka”, Banja Luka )  / Ćosić Dora ( STK “CM” ,Vitez )